Na Wasze życzenie wprowadzamy do oferty naszej firmy trzy nowe usługi:

1. Zaprojektujemy i wykonany na indywidualne zamówienie model w wersji ARF lub ARTF, w wersji cało drewnianej o rozpiętości od 3 do 7m. Mogą to być konstrukcje polskie, niemieckie, włoskie, francuskie lub inne. Przed wykonaniem i przystąpieniem do prac projektowych ustalamy wszystkie szczegóły techniczne takiego projektu. Posiadamy duże możliwości techniczne i projektowe, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

2. Zbudujemy dla Was każdy model o konstrukcji drewnianej z zestawów KIT innych firm niż nasza. Wycena takiej usługi ustalana indywidualnie po oględzinach zestawu i ustaleniu szczegółów dotyczących budowy tego modelu. Posiadamy również swoje zasoby materiałowe, takie jak balsa, folia Oratex, lakiery, farby i kleje.

Do takiego modelu możemy również zaprojektować i wykonać gotowy kokpit. Zatem jeśli posiadacie kupione kiedyś zestawy innych firm, a nie macie możliwości i czasu do jego zbudowania, zapraszamy do kontaktu z nami. Posiadamy duże możliwości techniczne i projektowe, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wykonania

3. Usługa wykończenia zbudowanego już przez Was modelu. Jeśli macie zbudowaną już konstrukcję modelu, a nie macie możliwości np. pomalowania lub wykończenia tego modelu, to my możemy to wykonać.

Jeśli jesteś zainteresowany którąś z wymienionych wyżej usług napisz do nas email: [email protected]